Články

Transdermální terapie

V dnešní době lze těžko najít člověka, který by nevěděl, co jsou to bolesti zad, šíje nebo kolenou. Podle statistiky trpí bolestmi kloubů 30% obyvatel naší planety. A samotné kloubní nemoci se v posledních letech týkají stále více i mladších ročníků.

Lidé trpící bolestmi kloubů vědí, jak je těžké se jich zbavit. Bylo vyvinuto mnoho způsobů léčby a léčivých preparátů pro zlepšení stavu těchto pacientů, nicméně problém je stále aktuální. Medikamentózní léčba kloubů zahrnuje užívání přípravků pro tlumení bolesti a zmírnění zánětů. Takové léčení často není zcela bezpečné a způsobuje problémy jiných orgánů, v první řadě trávicího traktu, jater, ledvin a srdce. Prostředky lokální terapie a fyzioterapie poskytují pouze dočasnou úlevu, a často ani tu ne.To je důvod, proč se v posledních letech dostává lokální transdermální terapie stále více do popředí.

Tradiční čínská medicína se přidržuje pravidla komplexního léčení, působení na lidský organizmus prostřednictvím biologicky aktivních bodů. Právě moudrosti Východu s jeho respektem k přírodě, chápání jednoty všech dějů v mikrokosmu a makrokosmu nám dnes umožňují využívat staleté zkušenosti čínské medicíny i výdobytky špičkových technologií.

Ve východní medicíně neexistuje pojem „chronický“! Léčit se dá vše, pokud zbývá čas! Na rozdíl od evropských metod, které většinou LÉČÍ SYMPTOMY NEMOCI (zjednodušeně řečeno likvidují BOLEST), východní medicína neléčí samostatně jednotlivé nemocné orgány, ale OZDRAVUJE organizmus jako celek – probouzí skryté rezervy organizmu, aktivizuje procesy látkové výměny.

Zlepšuje se kvalita a délka života.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace