Česká republikaSlovensko

Ozonátory Green World

Ozón, který produkuje ozonátor, je tvořen výbojem vysokého napětí (jiskrou, miniaturním bleskem) v místě nasávání vzduchu. Přístroj tak urychleně zničí téměř všechny nežádoucí molekuly prostřednictvím prostého okysličení. Ozonátor neprodukuje žádné škodlivé látky, během jeho používání nedochází ani k nežádoucí sekundární kontaminaci.

Ozón vygenerovaný z ozonátoru Green World má vysokou desinfekční účinnost - 1,5-5x vyšší než mají UV paprsky, odstraní mnoho druhů patogenních bakterií, má dlouhotrvající účinek již po 30 minutovém použití.Ozonátor má ekonomický provoz – je velmi nízká spotřeba elektrické energie, snadno se přenáší a je skladný.

Jak využijete v domácnosti ozonátor?

• Očistíte ovoce a zeleninu, která obsahuje zbytky chemického ošetření. Ovoce a zelenina chutnají lépe a déle vydrží.
• Očistíte maso, drůbež, ryby a mořské plody - ozónovaná voda z nich odstraní jejich zápach a zahubí bakterie na jejich povrchu. Potraviny jsou pak čerstvější, chutnější, jemnější a především zdravější. Nezbytné pro očištění masa a ryb určených ke konzumaci za syrova (tatarák, sushi...)
• Pročistíte kohoutkovou a minerální vodu – odstraní cizorodé látky, těžké kovy a bakterie ve vodě. Voda je po použití ozonátoru okysličená a čistá. Její složení je vysoko nad standardem přípustné kvality pitné vody. Voda je vhodná pro přímou spotřebu, na vaření i zalévání květin. Pokud ozónovanou vodu použijete na oloupané ovoce a zeleninu, zabráníte tak hnědnutí jejich povrchu...
• Odstraníte zápach a vyčistíte vzduch – dokáže odstranit ze vzduchu kouř a prach, rozpustit škodlivé látky, zahubí roztoče a udržuje vzduch v místnosti čistý a svěží.
• Odstraníte zápach z koupelen a toalet – účinně odstraňuje amoniak a štiplavý zápach z koupelen, dým, mastnotu a rybí zápach z kuchyní, zápach pesticidů či písku ve sklepě nebo garáží.
• Zápach mazlíčků může být občas nesnesitelný, situaci dokáže napravit ozónováním místnosti.
• Odstraníte nepříjemné pachy z obuvi a ponožek, ozonátor je nejen desinfikuje, ale také chrání před plísněmi. Dokáže také odstranit zatuchlý zápach oblečení, když leží déle v šatníku. Ložní prádlo vydezinfikujete, ozónovaná voda osvěžuje a bělí. Je vhodná na koupání kojenců, dezinfekci dětského prádla, hraček a sterilizací lahví.
• Vyčistíte vodu v akváriích, prevence onemocnění ryb.

Ozonátor Green World máme v nabídce ve 2 variantách...

Nejnovější články