Expedice zásilek probíhá bez přerušení každý pracovní den. Osobní odběr odběr je možný bez zkoušení. Více informací...
Česká republikaSlovensko

Ozonátory Green World

19.01.201819.01.2018

Ozón, který produkuje ozonátor, je tvořen výbojem vysokého napětí (jiskrou, miniaturním bleskem) v místě nasávání vzduchu. Přístroj tak urychleně zničí téměř všechny nežádoucí molekuly prostřednictvím prostého okysličení. Ozonátor neprodukuje žádné škodlivé látky, během jeho používání nedochází ani k nežádoucí sekundární kontaminaci.

Ozón vygenerovaný z ozonátoru Green World má vysokou desinfekční účinnost - 1,5-5x vyšší než mají UV paprsky, odstraní mnoho druhů patogenních bakterií, má dlouhotrvající účinek již po 30 minutovém použití.Ozonátor má ekonomický provoz – je velmi nízká spotřeba elektrické energie, snadno se přenáší a je skladný.

Jak využijete v domácnosti ozonátor?

• Očistíte ovoce a zeleninu, která obsahuje zbytky chemického ošetření. Ovoce a zelenina chutnají lépe a déle vydrží.
• Očistíte maso, drůbež, ryby a mořské plody - ozónovaná voda z nich odstraní jejich zápach a zahubí bakterie na jejich povrchu. Potraviny jsou pak čerstvější, chutnější, jemnější a především zdravější. Nezbytné pro očištění masa a ryb určených ke konzumaci za syrova (tatarák, sushi...)
• Pročistíte kohoutkovou a minerální vodu – odstraní cizorodé látky, těžké kovy a bakterie ve vodě. Voda je po použití ozonátoru okysličená a čistá. Její složení je vysoko nad standardem přípustné kvality pitné vody. Voda je vhodná pro přímou spotřebu, na vaření i zalévání květin. Pokud ozónovanou vodu použijete na oloupané ovoce a zeleninu, zabráníte tak hnědnutí jejich povrchu...
• Odstraníte zápach a vyčistíte vzduch – dokáže odstranit ze vzduchu kouř a prach, rozpustit škodlivé látky, zahubí roztoče a udržuje vzduch v místnosti čistý a svěží.
• Odstraníte zápach z koupelen a toalet – účinně odstraňuje amoniak a štiplavý zápach z koupelen, dým, mastnotu a rybí zápach z kuchyní, zápach pesticidů či písku ve sklepě nebo garáží.
• Zápach mazlíčků může být občas nesnesitelný, situaci dokáže napravit ozónováním místnosti.
• Odstraníte nepříjemné pachy z obuvi a ponožek, ozonátor je nejen desinfikuje, ale také chrání před plísněmi. Dokáže také odstranit zatuchlý zápach oblečení, když leží déle v šatníku. Ložní prádlo vydezinfikujete, ozónovaná voda osvěžuje a bělí. Je vhodná na koupání kojenců, dezinfekci dětského prádla, hraček a sterilizací lahví.
• Vyčistíte vodu v akváriích, prevence onemocnění ryb.

Ozonátor Green World máme v nabídce ve 2 variantách...

Nejnovější články