Hygienické vložky GreenWorld Smilife noční 8 ks

Specifikace

Hodnocení:zatím nehodnoceno (přidat hodnocení)
 • Dostupnost: nedostupné
287 Kč
10 Kč/ks
237,19 Kč bez DPH 21%

Toto zboží je vyprodané u nás i přímo u výrobce. Nelze ho tak nyní objednat. Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.
*

Určení: Pro ženy

Zvláštnosti výrobku:

• zlepšení metabolismu;

• antibakteriální účinek;

• zlepšení vnitřní sekrece;

• protizánětlivé účinky;

• posílení imunity;

• odstranění únavy;

• normalizace tlaku;

• odstranění nepříjemného pachu.

Podle údajů WHO (Světová zdravotnická organizace), asi 80 % žen na světě trpí různými formami ženských onemocnění. Značné množství z nich je způsobeno použitím nekvalitních hygienických vložek. Použití kvalitních vložek zabraňuje množení bakterií, které jsou příčinou zánětů, a ničí je, efektivně odstraňuje příčiny zánětu sliznice ženských reprodukčních orgánů, nebo snižuje projevy zánětu a ve svém důsledku eliminuje nepříjemné pachy.

Unikátní technologie výroby dámských vložek SMILIFE společnosti Green World přispívá k prevenci gynekologických onemocnění, předchází dysmenorei, normalizuje menstruační cyklus.

Při výrobě vložek SMILIFE jsou použity high-tech aniontové čipy vložené do každé jednotlivé vložky. Anionty jsou nepostradatelným pomocníkem při upevňování zdraví, jsou to jakési vzdušné vitamíny, schopné ničit viry s kladně nabitými elektrony, které pronikají do buněk mikrobů a ničí je. Aktivní kyslík zajišťuje prodyšnost a dobrou cirkulaci vzduchu. Dámské hygienické vložky SMILIFE neobsahují žádné chemické sloučeniny, jsou absolutně netoxické a nemají věková omezení.

Aniontové čipy normalizují mikroflóru pochvy, odstraňují příčiny zánětlivých procesů, eliminují nepříjemné pachy.

Dámské vložky splňují následující kritéria: jsou sterilní, měkké a pohodlné; rychle absorbují tekutiny, chrání před prosáknutím, uchovávají si suchý povrch, poskytují přístup vzduchu, zabraňují množení mikroorganismů, předcházejí vzniku nežádoucího zápachu, chrání proti podráždění a svědění.

Dámské hygienické vložky musí být sterilní, tj. zabalené vzduchotěsně, aby žádná špína, vlhkost, infekce nemohly do nich proniknout. Výrobce, který má zájem na prodeji svého produktu, vždy uvede na svých webových stránkách vše pozitivní, co se používá při výrobě;

Vložky dámské léčivé musí být zbaveny vůně, nebo v extrémních případech, vůně nesmí být silná. Pokud je uvedeno, že vložky jsou s mátou, pak musí být cítit mátou - a ničím jiným. Velmi silná vůně vycházející z vložky svědčí o tom, že při výrobě byly použity aromatické látky určené k tomu, aby zamaskovaly nepříjemný zápach, pocházející z vadné, a dokonce i toxické suroviny. Faktem je, že mnozí výrobci při výrobě vložek používají recyklované suroviny. Není na tom není nic špatného, jde-li o toaletní papír, ale pokud se to týká reprodukční funkce ženského těla, je nutné, aby suroviny byly kvalitní; horní vrstva dámských vložek by měla být měkká, jemná a vyhotovená z přírodních materiálů, aby nedošlo k podráždění citlivé ženské pokožky;

Vložky musí dobře absorbovat tekutinu. Vložka po jejím vstřebání by měla zůstat prakticky suchá. To dává ženě pocit pohodlí a sucha, a navíc nevytváří "skleníkový efekt" (přehřátí) a zabraňuje množení choroboplodných bakterií.

Hygienické dámské vložky SMILIFE od společnosti Green World splňují všechny požadavky na komfort a bezpečnost. V nočních a denních vložkách je 8 vrstev odborné péče, v každodenních - 5, které poskytují maximální komfort.

8 vrstev ochrany - hlavní rys dámských vložek SMILIFE od společnosti Green World:

1. vrstva - hygroskopická vrstva z velmi měkké bavlny;

2. vrstva - vnitřní vrstva vložky s aniontovými čipy chrání před působením škodlivých bakterií a potlačuje jejich množení;

3. vrstva - bavlněná;

4. vrstva - doplňková se silnou vrstvou absorpční hmoty, která přispívá k přeměně vstřebané tekutiny na gel, čímž se brání prosakování tekutiny do spodních vrstev vložky a protékání;

5. vrstva - speciální filtrační vrstva, která přispívá k okamžitému vstřebávání a zabrańuje prosáknutí ;

6. vrstva - bavlněná;

7. vrstva - spodní vrstva propouští vzduch, což umožňuje molekulám vody v plynném stavu snadno pronikat ven; tato vrstva plní ventilační funkce, účinně potlačuje nepříjemný pocit vlhkosti, vznikající mezi vložkou a tělem, vytváří pocit sucha a svěžesti;

8. vrstva - lepkavá vrstva na spodní straně vložky nezanechává na prádle žádné stopy. Umístění vrstvy je anatomicky ověřeno.

Složení

měkká bavlna, RE prodyšná membrána, vysoce absorpční papír, papír s jednostranně silikonovým obalem

Parametry

Univerzální velikost
ano
Balení
30 ks
Počet bodů (PV)
7
Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

  Nová recenze

  *
  *
  *
  *

   Nová recenze

   *
   *
   *

   Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

   Další informace