Česká republikaSlovensko

GreenWorld Zdravotní vložky do bot s turmalínem Deluxe

GreenWorld Zdravotní vložky do bot s turmalínem Deluxe
 • GreenWorld Zdravotní vložky do bot s turmalínem Deluxe
 • GreenWorld Zdravotní vložky do bot s turmalínem Deluxe
 • Značka: Green World
 • Kód zboží: 2066
 • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  363 Kč
  (300,00 Kč bez DPH 21%)
  K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Luxusní turmalínové vložky vyráběny na bázi tkaniny se specifickým povrchem s krystaly turmalínu, který při chůzi vytváří mikroproud, záporné ionty, dlouhovlnné infračervené paprsky. Přispívá tak k rozšiřování kapilár, stimuluje krevní oběh, aktivuje buňky, urychluje látkovou výměnu a zvyšuje odolnost těla vůči vzniku nemoci, stabilizuje činnost nervového systému a vytváří teplotní efekt.

"Pokud stárne-li kořen stromu, pak rychle stárne i samotný strom“ - tato čínská lidová moudrost dokládá důležitost nohou pro člověka, vždyť naše nohy to jsou "kořeny“ našeho těla.

V jedné z části čínského lékařského pojednání s názvem Huangdi neijing je krátce nastíněna teorie masáže chodidel: ".na ploše chodidla jsou tisíce nervových zakončení, které mají reflexní vliv na celkový stav člověka, pozitivně ovlivňují různé orgány." Odtud pochází název "reflexní terapie“, což je přírodní, efektivní a bezpečná metoda léčby založená na masáži chodidel. Kniha popisuje umístění aktivních bodů na chodidlech. Základem masáže nohou s cílem stimulovaní reflexních zón jsou takové jevy, jako zlepšení krevního oběhu a regulace nervového vedení, a to zase má pozitivní vliv na činnost všech orgánů, obnovuje jejich funkci, zmírňuje chronický únavový syndrom a zlepšuje celkový zdravotní stav. Díky tomu přichází pocit vnitřní pohody a zlepšení zdraví.

Vlastnosti výrobku: Turmalínové vložky zabraňují zápachu a odstraňují jej, dobře absorbují vlhkost, jsou prodyšné, umožňuje chodidlům "dýchat", mají antibakteriální účinek. Nedeformují se, nedráždí kůži, ohřívají chodidla v zimě a chladí v létě. Díky unikátní struktuře vložek se provádí masáž chodidel, která má dopad na energetické kanály a biologicky aktivní body, což zlepšuje mikrocirkulaci v dolních končetinách, brání rozvoji onemocnění nejen chodidla a nohy, ale i dalších orgánů a systémů.

Při chůzi s vložkami je působení na chodidla podobné akupresuře prsty a akupunktuře v čínské medicíně.

Turmalínové vložky se doporučují při chronických kardiovaskulárních a neurologických onemocněních, při oslabené imunitě, poruchách trávicího traktu, při nespavostí, gynekologických a urologických onemocněních. Tyto vložky jsou schopny poskytnout účinnou pomoc při artritidě, bolestech v oblasti Achillovy šlachy a zmírnit průběh revmatoidní artritidy.

Zdravotní masážní vložky s turmalínem se výborně hodí všem lidem a nemají žádné kontraindikace. Jsou doporučovány starším stejně jako mladým lidem, zabývajícím se jak fyzickou, tak i duševní prácí.

Parametry
Počet bodů (PV)8

Získejte na svůj nákup 20% slevu díky věrnostnímu klubu Green World. Registrace je nyní jen za 315 Kč a získáte díky ní zdarma dárky v hodnotě 699 Kč.

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz