GreenWorld Turmalínová přikrývka

Specifikace

Hodnocení:zatím nehodnoceno (přidat hodnocení)
 • Dostupnost: do 2-6 dnů
23595 Kč
19500,00 Kč bez DPH 21%

Dárek zdarma

Ke každému nákupu za více než 500 Kč si budete moci vybrat malý dárek zdarma. Nad 2 000 Kč si budete moci vybrat i z dražších dárků. Více...

Poštovné zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč nabízíme doručení zdarma na adresu i výdejní místa. Dobírka zdarma nebo za 35 Kč (dle dopravce). Více...

Prodlužuje trvání fáze hlubokého spánku: vlna spánku prodlužuje tuto fázi o více než 25 % a udržuje pravidelný tep.

Absorbuje vlhkost a udržuje tělo suché: během spánku vylučuje lidské tělo obrovské množství potu, zejména pak v zimním období. Jedinečná molekulární struktura vlny dokáže tuto vlhkost vsát a rychle odpařit. Póry vlněného vlákna dokáže pojmout vlhkost odpovídající až 35 % vlastní hmotnosti a současně udržet tělo v suchu a teple. Turmalínová přikrývka společnosti Green World je vhodná pro děti, astmatiky, revmatiky i starší osoby.

Přikrývka je antistatická a antibakteriální, odpuzuje prach a roztoče: vlna je velmi hygroskopická, což brání tvorbě statické elektřiny a proto přikrývka odpuzuje prach a nečistoty. Vlněná vlákna absorbuje vlhkost a podporují její rychlé odpaření. Materiál odpuzuje roztoče, kteří způsobují četné alergie.

Turmalín obsažený v materiálu přikrývky vykazuje výraznou biologickou aktivitu: během spánku vysílá dlouhovlnné infračervené záření a záporné ionty, čímž zlepšuje krevní oběh, rozšiřuje cévy, aktivuje buňky a detoxikuje organismus, eliminuje zánětlivé procesy, zmírňuje bolesti, snižuje otoky a zvyšuje obranyschopnost organismu.

Složení

první vrstva - bavlněná tkanina

druhá vrstva - vysoce kvalitní vlna

třetí vrstva - integrované ozdravné magnety, gemranium

čtvrtá vrstva - vysoce kvalitní vlna

pátá vrstva - antibakteriální tkanina impregnovaná proti roztočům.

Parametry

Rozměry (cm)
200 x 230
Počet bodů (PV)
660
Výška (cm)
200
Šířka (cm)
230
Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

  Nová recenze

  *
  *
  *
  *

   Nová recenze

   *
   *
   *

   Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

   Další informace