Česká republikaSlovensko

GreenWorld Turmalínová přikrývka

GreenWorld Turmalínová přikrývka
  • Značka: Green World
  • Kód zboží: 2078
  • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
  • Cena:
    23 595 Kč
    (19500,00 Kč bez DPH 21%)
    Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení na výdejní místa Balíkovny, PPL a DPD zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Prodlužuje trvání fáze hlubokého spánku: vlna spánku prodlužuje tuto fázi o více než 25 % a udržuje pravidelný tep.

Absorbuje vlhkost a udržuje tělo suché: během spánku vylučuje lidské tělo obrovské množství potu, zejména pak v zimním období. Jedinečná molekulární struktura vlny dokáže tuto vlhkost vsát a rychle odpařit. Póry vlněného vlákna dokáže pojmout vlhkost odpovídající až 35 % vlastní hmotnosti a současně udržet tělo v suchu a teple. Turmalínová přikrývka společnosti Green World je vhodná pro děti, astmatiky, revmatiky i starší osoby.

Přikrývka je antistatická a antibakteriální, odpuzuje prach a roztoče: vlna je velmi hygroskopická, což brání tvorbě statické elektřiny a proto přikrývka odpuzuje prach a nečistoty. Vlněná vlákna absorbuje vlhkost a podporují její rychlé odpaření. Materiál odpuzuje roztoče, kteří způsobují četné alergie.

Turmalín obsažený v materiálu přikrývky vykazuje výraznou biologickou aktivitu: během spánku vysílá dlouhovlnné infračervené záření a záporné ionty, čímž zlepšuje krevní oběh, rozšiřuje cévy, aktivuje buňky a detoxikuje organismus, eliminuje zánětlivé procesy, zmírňuje bolesti, snižuje otoky a zvyšuje obranyschopnost organismu.

Složení:

• první vrstva - bavlněná tkanina

• druhá vrstva - vysoce kvalitní vlna

• třetí vrstva - integrované ozdravné magnety, gemranium

• čtvrtá vrstva - vysoce kvalitní vlna

• pátá vrstva - antibakteriální tkanina impregnovaná proti roztočům.

Parametry
Rozměry (cm)200 x 230
Počet bodů (PV)660

Získejte na svůj nákup 20% slevu díky věrnostnímu klubu Green World. Registrace je nyní jen za 315 Kč a získáte díky ní zdarma dárky v hodnotě 699 Kč.

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz