Česká republikaSlovensko

GreenWorld Sprchová hlavice s turmalínem

GreenWorld Sprchová hlavice s turmalínem
 • GreenWorld Sprchová hlavice s turmalínem
 • GreenWorld Sprchová hlavice s turmalínem
 • GreenWorld Sprchová hlavice s turmalínem
 • Značka: Green World
 • Kód zboží: 2052
 • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  1 890 Kč
  (1561,98 Kč bez DPH 21%)
  Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení na výdejní místa Balíkovny, PPL a DPD zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Podle Světové zdravotnické organizace téměř 30 % všech onemocnění se rozvíjí na pozadí využívání vody špatné kvality. Mnoho zdrojů vody je velice kontaminováno množstvím škodlivých virů, bakterií a těžkých kovů. Zastaralé technologie čištění vody dnes nejsou schopné úplně odstranit životu nebezpečné viry a škodlivé sloučeniny.

Turmalín a germanium, obsažené ve sprchové hlavici, jsou jedinečné v tom, že obnovují strukturu vody, zabíjí viry a bakterie ve vodě, neutralizují chlor a těžké kovy, které jsou velmi nebezpečné a způsobují vážné komplikace a závažná onemocnění v organizmu člověka. Po odfiltrování teče ze sprchy čistá, "živá“ voda. Kromě toho turmalín vylučuje záporné ionty, což má příznivý účinek na kůži. Při použití této vody se zlepšuje krevní oběh, v krvi výrazně stoupá množství kyslíku, zvyšuje se imunita, zlepšuje metabolismus, snižuje se vypadávání vlasů, mizí lupy, zlepšuje se paměť, aktivuje se činnost všech orgánů a systémů, odstraňuje se únava, zlepšuje dobrý pocit.

Indikace pro použití sprchových hlavic: Odstranění nervového napětí, stresu, únavy, relaxace, zlepšení spánku, snížení svalové bolesti, snížení otoků a bolestí nohou, spojených se změnou počasí, zlepšení krevního oběhu.

Turmalínová sprcha usnadňuje adaptaci lidského organizmu během turistických transferů a lidí na služebních cestách. Turmalínová sprcha snižuje pocení, mírné svědění kůže, má lehce protizánětlivé účinky, změkčuje vodu a zlepšuje elasticitu a napnutí kůže, dělá ji hedvábnou, poskytuje pocit tepla a svěžesti, zlepšuje stav vlasů, přidává jim lesk a hebkost.

Bezpečnostní opatření:

1. Nepoužívejte turmalínovou sprchu při vysoké teplotě organismu, náchylnosti ke krvácení, stejně jako při čerstvých poškozeních kůže.

2. Nepoužívejte turmalínovou sprchu při mozkové mrtvici s krvácením.

3. S opatrností používejte turmalínovou sprchu u pacientů s kardiostimulátory.

4. V případě individuálních alergií je třeba používat výrobek s opatrností

5. Těhotné a kojící ženy, malé děti by neměly používat turmalínovou sprchu.

Zvláštnosti turmalínových sprchových hlavic:

Rychlý efekt je patrný již po 5 minutách aplikace. Použití sprchová hlavice je velmi pohodlné. Má estetický design. Výrobek funguje bez připojení ke zdroji napájení, nabíjí se energii teplé vody (32-45 °C). Je to věčný akumulátor tepelné energie.

Jak používat sprchovou hlavici:

Nasaďte hlavici na sprchovou hadici a zapněte horkou vodu. Sprchu není nutné vystavovat slunečnému záření, sprcha se nabíjí teplem z vody! V případě zašpinění, je třeba sprchu rozebrat, umýt a vysušit na slunci nebo na baterii, poté opětně smontovat, a tak je připravená k novému použití.

Sprchová hlavice s turmalínem a germaniem přináší radost a blaženost, je to záruka Vašeho zdraví.

Parametry
Počet bodů (PV)50

Získejte na svůj nákup 20% slevu díky věrnostnímu klubu Green World. Registrace je nyní jen za 315 Kč a získáte díky ní zdarma dárky v hodnotě 699 Kč.

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz