Česká republikaSlovensko

GreenWorld ochranná nálepka proti záření na mobilní telefon

GreenWorld ochranná nálepka proti záření na mobilní telefon
 • GreenWorld ochranná nálepka proti záření na mobilní telefon
 • Značka: Green World
 • Kód zboží: 2015
 • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  568 Kč
  (469,42 Kč bez DPH 21%)
  Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení na výdejní místa Balíkovny, PPL a DPD zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Technologický pokrok jde prudce dopředu, člověk se obklopuje stále novými a novými přístroji a tak například mobilní telefon je běžnou součástí života většiny z nás. Záření mobilních telefonů se tedy stalo neviditelným zabijákem, který nás provází na každém kroku.

Co je záření mobilního telefonu?

Z vědeckých výzkumů plyne, že mobilní telefon vydává během hovoru jisté záření. To pochází ze tří zdrojů: antény (příjem a vysílání signálu), mikrofonu a přijímače (reproduktor). Záření, které tyto zdroje vydávají, je absorbováno naším tělem, narušuje tkáně a působí nepříznivě na celkové zdraví.

Na každého působí jinak, nejohroženější jsou však tyto skupiny:

1. Děti. Ty rostou a jejich imunitní systém není ještě plně vyvinutý. Jsou tedy v největším nebezpečí.

2. Nemocní. Obzvláště ti, kteří trpí srdečními chorobami či vysokým tlakem.

3. Těhotné ženy.

4. Lidé se špatnou tělesnou kondicí a oslabenou imunitou.

5. Senioři.

6. Manažeři a byznysmeni

Účinky záření mobilních telefonů

Bylo vědecky dokázáno, že používání telefonů bez ochrany proti záření způsobuje následující nevítané symptomy:

1. Poruchy soustředění, závratě, ztráty paměti.

2. Poruchy ostření, rozmazané vidění, dokonce i šedý zákal.

3. Bolesti hlavy, uší, zubů a čelistí.

4. Ostré bolesti ve tváři či jiných místech těla, pocity pálení a poškození kůže obličeje.

5. Suchost horních cest dýchacích, časté sklony k chřipkám.

6. Bolesti svalů a kloubů.

7. Bušení srdce.

Každý člověk reaguje na záření jinak. Někdo pociťuje pouze jeden či dva symptomy, citlivější lidé či lidé nemocní však mohou zažívat všechny najednou. Záření mobilních telefonů je téma, kterému odborníci ve společnosti Green World věnují vysokou pozornost. Ultratenké nálepky vyrobené ze speciálního materiálu jsou tedy skvělým vynálezem výzkumníků této společnosti. Nálepky dokáží pohlcovat záření, které produkuje anténa, přijímač a mikrofon a transformovat ho tak, aby nepoškozovalo lidský organismus. V době rozvoje 3G- a nano- technologií je ochranná nálepka proti záření od Green World skvělým a jednoduchým prostředkem, jak si chránit zdraví.

Princip fungování

Ochranná nálepka Green World se skládá z dvaceti oxidů a je zpracována několika technologiemi a technikami, jako jsou například zchlazování dusíku, technologie řízení teploty, materiálová syntéza a různé elektromagnetické procesy, které mění chemickou strukturu látek. Nálepka využívá principu, kdy je elektromagnetická energie přeměňována v teplo, záření je tedy bezpečně transformováno a eliminováno.

Návod k použití

1. Sejměte z nálepky ochrannou pásku.

2. Přiložte nálepku lepící stranou na zadní stranu mobilního telefonu poblíž antény (obvykle se nachází na levém či pravém horním rohu telefonu). V tomto místě dokáže nálepka pohltit až 95 % záření.

Anti-elektromagnetické záření efektivně odstraňuje nepříjemné fenomény, jako jsou bolesti hlavy, nespavost a ztráta vlasů.

Parametry
Počet bodů (PV)15

Získejte na svůj nákup 20% slevu díky věrnostnímu klubu Green World. Registrace je nyní jen za 315 Kč a získáte díky ní zdarma dárky v hodnotě 699 Kč.

Nový dotaz