Česká republikaSlovensko

GreenWorld Instantní nápoj Fuhe Shui 24 ks

GreenWorld Instantní nápoj Fuhe Shui 24 ks
  • Značka: Green World
  • Kód zboží: 0033
  • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
  • Cena:
    1 327 Kč/24 ks = 55 Kč/ks
    (1184,82 Kč bez DPH 12%)
    Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení na výdejní místa Balíkovny, PPL a DPD zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Prášek obsažený v balení tohoto výrobku Green World nemá v sobě žádný cukr, jde o prášek kostní dřeně ( míchy, dutin kostní dřeně a mozku), různých vitamínů, železa, zinku, hořčíku, stopových prvků a živin, které jsou nezbytné pro zdravý život člověka. Využívání moderních výrobních zařízení a technologie moderního bioinženýrství umožňuje extrahovat z míchy, dutin mozku a kostní dřeni, pro lidské tělo nepříznivé tuky. Prášek zachovává původní funkce kostní dřeně, což dává příležitost obohatit lidský mozek a míchu žádoucí zásobou vápníku a různorodých stopových živin, které jsou tak nezbytné pro člověka.

Je přírodní (bez přidaných aromatických látek) prášek kostní dřeně jaka, jehož složení se maximálně blíží složení lidské kostní dřeně. Má příjemnou chuť, což z něj dělá téměř lahůdku k jídlu. Je odolný vůči tepelnému zpracování, zachovává chuť a aroma. Neobsahuje cukr.

Přípravek je doporučován lidem středního věku, při poklesu imunity, při celkové slabosti těla a k zotavení po nemoci.

Složení: Prášek kukuřice, prášek rýže, sójové bílkoviny, lecitin, prášek z kostní dřeně, arašídový proteinový prášek.

Dávkování: 1-2 sáčky denně. Obsah jednoho sáčku zalijeme horkou vodou (nad 80° C) a dobře promícháme, poté lze nápoj pít.

Parametry
Balení24 ks
Dávkování1 - 2 sáčky 1x denně
Počet bodů (PV)35
Hmotnost (g)360

Získejte na svůj nákup 20% slevu díky věrnostnímu klubu Green World. Registrace je nyní jen za 315 Kč a získáte díky ní zdarma dárky v hodnotě 699 Kč.

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz