Česká republikaSlovensko

GreenWorld Borovicový pyl 60 kapslí

GreenWorld Borovicový pyl 60 kapslí
  • Značka: Green World
  • Kód zboží: 0137
  • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
  • Cena:
    1 257 Kč/60 ks = 21 Kč/ks
    (1122,32 Kč bez DPH 12%)
    Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení na výdejní místa Balíkovny, PPL a DPD zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Borovicový pyl jsou rozmnožovací buňky na květních tyčinkách borovice, je to zdroj vitality borovice. Borovicový pyl je bohatý na četné prvky, obsahuje více než 200 druhů živin a aktivních látek a je znám jako "Král pylu".

Kapsle Borovicový pyl Green World obsahují pyl z přírodní volně rostoucí borovice, který je zpracováván při nízké teplotě pomocí drcení ve vysoce rychlém vzdušném proudu. Výrobek neobsahuje pesticidy a živočišné hormony.

Základní vlastnosti: komplexní úprava vnitřních systémů člověka vyváženě doplňuje živiny ochrana jater ochrana kardiovaskulárního systému prevence onemocnění prostaty prevence chřipky, alergie prevence vzniku chudokrevnosti odstraňuje únavu a stres působí proti akné proti šedivění

Složení: 100 % borovicový pyl.

Parametry
Balení60 kapslí
Dávkování2 kapsle 2x denně
Počet bodů (PV)35

Získejte na svůj nákup 20% slevu díky věrnostnímu klubu Green World. Registrace je nyní jen za 315 Kč a získáte díky ní zdarma dárky v hodnotě 699 Kč.

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz