Česká republikaSlovensko

Green World Turmalínový polštář s paměťovým efektem - šedý

Green World Turmalínový polštář s paměťovým efektem - šedý
  • Značka: Green World
  • Kód zboží: 2076
  • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
  • Cena:
    4 326 Kč
    (3575,21 Kč bez DPH 21%)
    Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení do Balíkovny zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Design i tvar polštáře byl speciálně navržen v souladu s ergonomickými principy lidského těla. Vláknina bavlníku s paměťovým efektem ve spánku opisují tvar hlavy, šíje, a ramen a poskytují jim ideální podporu bez ohledu na polohu těla. Při ležení na zádech i na boku jsou ramenní i šíjové svaly uvolněné. Během změny poloh ve spánku masíruje polštář s paměťovým efektem tvář, podporuje krevní oběh, eliminuje únavu šíjových svalů odstraňuje chrápání, zmírňuje otoky tváře a další potíže, které se objevují při nesprávné volbě polštáře.

Antibakteriální textilie brání prostupu vlhkosti z polštáře na jeho povrch při hlubokého dýchání během spánku a účinně odpuzuje bakterie a roztoče. Rychle absorbuje a odpařuje pot pro váš zdravý spánek v suchu.

Základní životní meridiány člověka se nacházejí na hlavě a šíji. Součásti polštáře jsou turmalín a germanium, které díky dlouhovlnnému infračervenému záření a záporným iontům zvyšují mikrocirkulaci v tkáních v oblasti hlavy a tváře, urychluje látkovou výměnu a aktivuje mozkové buňky. Turmalín reguluje činnost vnitřních orgánů a okysličuje mozek.

Užijte si nával svěžestí a energie po vydatném zdravém spánku s turmalínovým polštářem s paměťovým efektem.

Materiál:

• první vrstva - antibakteriální tkanina

• druhá vrstva - tkanina s turmalínovými prvky emitujícími dlouhovlnné infračervené záření

• třetí vrstva - integrované ozdravné magnety, germanium

• čtvrtá vrstva - bavlněná tkanina s paměťovým efektem

• pátá vrstva - vysokojakostní bavlněná tkanina

Parametry
Počet bodů120
Materiál100% polyamid

Získejte na svůj nákup 20% slevu díky věrnostnímu klubu Green World. Registrace je nyní jen za 315 Kč a získáte díky ní zdarma dárky v hodnotě 699 Kč.

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz