Česká republikaSlovensko

Green World Turmalínová přikrývka

Green World Turmalínová přikrývka
  • Značka: Green World
  • Kód zboží: 2078
  • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
  • Cena:
    23 595 Kč
    (19500,00 Kč bez DPH 21%)
    Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení do Balíkovny zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Prodlužuje trvání fáze hlubokého spánku: vlna spánku prodlužuje tuto fázi o více než 25 % a udržuje pravidelný tep.

Absorbuje vlhkost a udržuje tělo suché: během spánku vylučuje lidské tělo obrovské množství potu, zejména pak v zimním období. Jedinečná molekulární struktura vlny dokáže tuto vlhkost vsát a rychle odpařit. Póry vlněného vlákna dokáže pojmout vlhkost odpovídající až 35 % vlastní hmotnosti a současně udržet tělo v suchu a teple. Turmalínová přikrývka společnosti Green World je vhodná pro děti, astmatiky, revmatiky i starší osoby.

Přikrývka je antistatická a antibakteriální, odpuzuje prach a roztoče: vlna je velmi hygroskopická, což brání tvorbě statické elektřiny a proto přikrývka odpuzuje prach a nečistoty. Vlněná vlákna absorbuje vlhkost a podporují její rychlé odpaření. Materiál odpuzuje roztoče, kteří způsobují četné alergie.

Turmalín obsažený v materiálu přikrývky vykazuje výraznou biologickou aktivitu: během spánku vysílá dlouhovlnné infračervené záření a záporné ionty, čímž zlepšuje krevní oběh, rozšiřuje cévy, aktivuje buňky a detoxikuje organismus, eliminuje zánětlivé procesy, zmírňuje bolesti, snižuje otoky a zvyšuje obranyschopnost organismu.

Složení:

• první vrstva - bavlněná tkanina

• druhá vrstva - vysoce kvalitní vlna

• třetí vrstva - integrované ozdravné magnety, gemranium

• čtvrtá vrstva - vysoce kvalitní vlna

• pátá vrstva - antibakteriální tkanina impregnovaná proti roztočům.

Parametry
Rozměry (cm)200 x 230
Počet bodů660

Získejte na svůj nákup 20% slevu díky věrnostnímu klubu Green World. Registrace je nyní jen za 315 Kč a získáte díky ní zdarma dárky v hodnotě 699 Kč.

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz