Česká republikaSlovensko

Green World Turmalínová přikrývka

Green World Turmalínová přikrývka
 • Značka: Green World
 • Kód zboží: 2078
 • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  25 952 Kč
  (21 448 Kč bez DPH)
  Při platbě předem i na dobírku můžete mít poštovné zdarma.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.
 • Přidat do seznamu přání

Poštovné zdarma! Doručení na vybrané pošty (Balíkovny) zdarma!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Prodlužuje trvání fáze hlubokého spánku: vlna spánku prodlužuje tuto fázi o více než 25% a udržuje pravidelný tep.

Absorbuje vlhkost a udržuje tělo suché: během spánku vylučuje lidské tělo obrovské množství potu, zejména pak v zimním období. Jedinečná molekulární struktura vlny dokáže tuto vlhkost vsát a rychle odpařit. Póry vlněného vlákna dokáže pojmout vlhkost odpovídající až 35% vlastní hmotnosti a současně udržet tělo v suchu a teple. Turmalínová přikrývka společnosti Green World je vhodná pro děti , astmatiky, revmatiky i starší osoby.

Přikrývka je antistatická a antibakteriální, odpuzuje prach a roztoče: vlna je velmi hygroskopická, což brání tvorbě statické elektřiny a proto přikrývka odpuzuje prach a nečistoty. Vlněná vlákna absorbuje vlhkost a podporují její rychlé odpaření. Materiál odpuzuje roztoče, kteří způsobují četné alergie.

Turmalín obsažený v materiálu přikrývky vykazuje výraznou biologickou aktivitu: během spánku vysílá dlouhovlnné infračervené záření a záporné ionty, čímž zlepšuje krevní oběh, rozšiřuje cévy, aktivuje buňky a detoxikuje organismus, eliminuje zánětlivé procesy, zmírňuje bolesti, snižuje otoky a zvyšuje obranyschopnost organismu.

Složení: první vrstva - bavlněná tkanina; druhá vrstva - vysoce kvalitní vlna; třetí vrstva - integrované ozdravné magnety, gemranium; čtvrtá vrstva - vysoce kvalitní vlna; pátá vrstva - antibakteriální tkanina impregnovaná proti roztočům.

Parametry
Počet bodů660

Nový dotaz