Česká republikaSlovensko

Green World Sprchová hlavice s turmalínem

Green World Sprchová hlavice s turmalínem
 • Green World Sprchová hlavice s turmalínem
 • Green World Sprchová hlavice s turmalínem
 • Značka: Green World
 • Kód zboží: 2052
 • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  2 202 Kč
  (1819,84 Kč bez DPH 21%)
  Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení do Balíkovny zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Podle Světové zdravotnické organizace téměř 30 % všech onemocnění se rozvíjí na pozadí využívání vody špatné kvality. Mnoho zdrojů vody je velice kontaminováno množstvím škodlivých virů, bakterií a těžkých kovů. Zastaralé technologie čištění vody dnes nejsou schopné úplně odstranit životu nebezpečné viry a škodlivé sloučeniny.

Turmalín a germanium, obsažené ve sprchové hlavici, jsou jedinečné v tom, že obnovují strukturu vody, zabíjí viry a bakterie ve vodě, neutralizují chlor a těžké kovy, které jsou velmi nebezpečné a způsobují vážné komplikace a závažná onemocnění v organizmu člověka. Po odfiltrování teče ze sprchy čistá, „živá“ voda. Kromě toho turmalín vylučuje záporné ionty, což má příznivý účinek na kůži. Při použití této vody se zlepšuje krevní oběh, v krvi výrazně stoupá množství kyslíku, zvyšuje se imunita, zlepšuje metabolismus, snižuje se vypadávání vlasů, mizí lupy, zlepšuje se paměť, aktivuje se činnost všech orgánů a systémů, odstraňuje se únava, zlepšuje dobrý pocit.

Indikace pro použití sprchových hlavic: Odstranění nervového napětí, stresu, únavy, relaxace, zlepšení spánku, snížení svalové bolesti, snížení otoků a bolestí nohou, spojených se změnou počasí, zlepšení krevního oběhu.

Turmalínová sprcha usnadňuje adaptaci lidského organizmu během turistických transferů a lidí na služebních cestách. Turmalínová sprcha snižuje pocení, mírné svědění kůže, má lehce protizánětlivé účinky, změkčuje vodu a zlepšuje elasticitu a napnutí kůže, dělá ji hedvábnou, poskytuje pocit tepla a svěžesti, zlepšuje stav vlasů, přidává jim lesk a hebkost.

Bezpečnostní opatření:

1. Nepoužívejte turmalínovou sprchu při vysoké teplotě organismu, náchylnosti ke krvácení, stejně jako při čerstvých poškozeních kůže.

2. Nepoužívejte turmalínovou sprchu při mozkové mrtvici s krvácením.

3. S opatrností používejte turmalínovou sprchu u pacientů s kardiostimulátory.

4. V případě individuálních alergií je třeba používat výrobek s opatrností

5. Těhotné a kojící ženy, malé děti by neměly používat turmalínovou sprchu.

Zvláštnosti turmalínových sprchových hlavic:

Rychlý efekt je patrný již po 5 minutách aplikace. Použití sprchová hlavice je velmi pohodlné. Má estetický design. Výrobek funguje bez připojení ke zdroji napájení, nabíjí se energii teplé vody (32-45 °C). Je to věčný akumulátor tepelné energie.

Jak používat sprchovou hlavici:

Nasaďte hlavici na sprchovou hadici a zapněte horkou vodu. Sprchu není nutné vystavovat slunečnému záření, sprcha se nabíjí teplem z vody! V případě zašpinění, je třeba sprchu rozebrat, umýt a vysušit na slunci nebo na baterii, poté opětně smontovat, a tak je připravená k novému použití.

Sprchová hlavice s turmalínem a germaniem přináší radost a blaženost, je to záruka Vašeho zdraví.

Parametry
Počet bodů50

Získejte na svůj nákup 20% slevu díky věrnostnímu klubu Green World. Registrace je nyní jen za 315 Kč a získáte díky ní zdarma dárky v hodnotě 699 Kč.

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz