Česká republikaSlovensko

Green World Nadkolenky s turmalínem

Green World Nadkolenky s turmalínem
 • Green World Nadkolenky s turmalínem
 • Značka: Green World
 • Kód zboží: 2036
 • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  1 496 Kč
  (1236,36 Kč bez DPH 21%)
  Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení do Balíkovny zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Přímo ovlivňují nohy a kolena, mají silný účinek u nemocí, jako je artritida, artroza, hyperostózy, vaskulitida, revmatismus a revmatoidní artritida.

Kombinace nejnovější technologie s tradiční čínskou medicínou, dává vynikající výsledky: dlouhovlnné infračervené záření a magnetické pole přímo ovlivňují nohy a kolena, zlepšují krevní oběh nohou , mají silný léčivý účinek u nemocí, jako je artritida, artroza, hyperostózy, vaskulitida, revmatismus a revmatoidní artritida.

Podkolenky jsou pružné a elastické struktury, přiléhající podle tvaru lidského těla. Pohodlné na nošení, odolné, a pružné po celé své délce. Struktura materiálu je v některých místech trochu těsnější, což pomáhá vyhnout se deformaci výrobku při nošení (např úsek golfu v kolenou). Vhodné pro všechny typy tvaru, nejsou vidět pod oblečením.

Způsob použití: Podkolenky, musí být v přímém kontaktu s pokožkou. Doporučuje se nosit sadu produktů s turmalínem, a potom posílit ochranu významných míst. Teplota vody při praní by neměla překročit 30 ℃. Používejte neutrální čistící prostředky. Nežehlit, neodbarvovat. Skladujte na suchém a chladném místě.

Kontraindikace: Nepoužívat u těhotných žen, lidí s těžkým srdečním onemocněním a onemocněním mozku. Nepoužívejte ponožky při krvácení nebo sklonu k nim. Nedávejte punčochy do kontaktu s jinými magnety a minerály, aby se zabránilo magnetizaci.

Parametry
Počet bodů40

Získejte na svůj nákup 20% slevu díky věrnostnímu klubu Green World. Registrace je nyní jen za 315 Kč a získáte díky ní zdarma dárky v hodnotě 699 Kč.

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz