Česká republikaSlovensko

Green World Hrnek s turmalínem Shui a Šenju - šedý

Green World Hrnek s turmalínem Shui a Šenju - šedý
 • Green World Hrnek s turmalínem Shui a Šenju - šedý
 • Green World Hrnek s turmalínem Shui a Šenju - šedý
 • Značka: Green World
 • Kód zboží: 2030
 • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  3 209 Kč
  (2652,07 Kč bez DPH 21%)
  Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení do Balíkovny zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Hrnek je vyvinutý na bázi nanotechnologie s využitím turmalínu, který je schopen v krátké době účinně očistit vodu a aktivovat její užitečné vlastnosti. Je důležité, že čím déle se voda uchovává v tomto hrnku, tím větší je její aktivita. Dochází k tomu díky speciální vložce z minerálu turmalín, která patří k soupravě. Tato voda se všude ve světě nazývá nízkomolekulární a má 3 zvláštnosti: vysoký rozpouštěcí, štěpící a výměnný účinek.

Funkce hrnku: Turmalín má silnou antibakteriální funkci: účinně ničí ve vodě tyčinkové a jiné škodlivé bakterie. Současně několikrát snižuje ve vodě obsah takových škodlivých látek, jako je například olovo nebo chlor.

Taktéž pod vlivem turmalínové vložky se stabilizuje normální kyselost (Ph) vody a právě tuto vodu spotřebovávají buňky lidského těla. Využívání takové vody člověkem, normalizuje činnost trávicího traktu, podporuje žádoucí kyselost krve a zlepšuje mikrocirkulaci mezibuněčné tekutiny, a to přispívá k lepšímu vstřebávání živin, zlepšení metabolizmu, větší životnosti všech buněk, včetně buněk imunitního systému, k včasnému odstranění toxinů z těla. A především jde o prevenci závažných nemocí kardiovaskulárního systému, trávicího ústrojí, cukrovky a rakoviny.

Doporučení k používání:

Před prvním použitím je třeba aktivovat speciální turmalínovou vložku, k čemuž se má hrnek naplnit 2x horkou vodou (až do 60 stupňů). Naplnit hrnek vodou na dobu 20-30 minut, poté ji můžete pít, využívat pro mytí, zalévání květin atd.

Strukturovanou vodu můžete přidávat do nádrží s běžnou vyčištěnou vodou v poměru 0,5 litru na 10 litrů (1:20). Po 20-30 minutách dostane voda v nádrži správnou strukturu. Na 1 kg tělesné hmotnosti člověka se doporučuje použít 30 ml vody, to znamená, že osoba o hmotnosti 70 kg by měla vypít denně nejméně 2,1 litrů vody v létě a 1,5 l v zimě.

Jestliže hrnek v blízké budoucnosti neplánujete používat, je třeba ho umýt a nechat oschnout. Hrnek není určen pro louhování a uchování čaje, kávy a jiných nápojů.

Parametry
Univerzální velikost✓ Ano
Počet bodů89

Získejte na svůj nákup 20% slevu díky věrnostnímu klubu Green World. Registrace je nyní jen za 315 Kč a získáte díky ní zdarma dárky v hodnotě 699 Kč.

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz