Česká republikaSlovensko

Green World Hrnek s turmalínem Shui a Šenju

Green World Hrnek s turmalínem Shui a Šenju
 • Green World Hrnek s turmalínem Shui a Šenju
 • Green World Hrnek s turmalínem Shui a Šenju
 • Značka: Green World
 • Kód zboží: 2008
 • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  3 501 Kč
  (2893,39 Kč bez DPH 21%)
  Při platbě předem i na dobírku můžete mít poštovné zdarma.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.
 • Přidat do seznamu přání

Poštovné zdarma! Doručení do Balíkovny zdarma, bez min. výše objednávky!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Hrnek je vyvinutý na bázi nanotechnologie s využitím turmalínu, který je schopen v krátké době účinně očistit vodu a aktivovat její užitečné vlastnosti. Je důležité, že čím déle se voda uchovává v tomto hrnku, tím větší je její aktivita. Dochází k tomu díky speciální vložce z minerálu turmalín, která patří k soupravě. Tato voda se všude ve světě nazývá nízkomolekulární a má 3 zvláštnosti: vysoký rozpouštěcí, štěpící a výměnný účinek.

Funkce hrnku: Turmalín má silnou antibakteriální funkci: účinně ničí ve vodě tyčinkové a jiné škodlivé bakterie. Současně několikrát snižuje ve vodě obsah takových škodlivých látek, jako je například olovo nebo chlor.

Taktéž pod vlivem turmalínové vložky se stabilizuje normální kyselost (Ph) vody a právě tuto vodu spotřebovávají buňky lidského těla. Využívání takové vody člověkem, normalizuje činnost trávicího traktu, podporuje žádoucí kyselost krve a zlepšuje mikrocirkulaci mezibuněčné tekutiny, a to přispívá k lepšímu vstřebávání živin, zlepšení metabolizmu, větší životnosti všech buněk, včetně buněk imunitního systému, k včasnému odstranění toxinů z těla. A především jde o prevenci závažných nemocí kardiovaskulárního systému, trávicího ústrojí, cukrovky a rakoviny.

Doporučení k používání:

Před prvním použitím je třeba aktivovat speciální turmalínovou vložku, k čemuž se má hrnek naplnit 2x horkou vodou (až do 60 stupňů). Naplnit hrnek vodou na dobu 20-30 minut, poté ji můžete pít, využívat pro mytí, zalévání květin atd.

Strukturovanou vodu můžete přidávat do nádrží s běžnou vyčištěnou vodou v poměru 0,5 litru na 10 litrů (1:20). Po 20-30 minutách dostane voda v nádrži správnou strukturu. Na 1 kg tělesné hmotnosti člověka se doporučuje použít 30 ml vody, to znamená, že osoba o hmotnosti 70 kg by měla vypít denně nejméně 2,1 litrů vody v létě a 1,5 l v zimě.

Jestliže hrnek v blízké budoucnosti neplánujete používat, je třeba ho umýt a nechat oschnout. Hrnek není určen pro louhování a uchování čaje, kávy a jiných nápojů.

Parametry
Počet bodů89

Získejte na svůj nákup 20% slevu díky věrnostnímu klubu Green World. Registrace je nyní jen za 315 Kč a získáte díky ní zdarma dárky v hodnotě 699 Kč.

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz