Česká republikaSlovensko

Borůvkový sójový nápoj 16 ks

Borůvkový sójový nápoj 16 ks
  • Značka: Green World
  • Kód zboží: 0161
  • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
  • Cena:
    677 Kč/16 ks = 42 Kč/ks
    (559,50 Kč bez DPH 21%)
    Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení na výdejní místa Balíkovny, PPL a DPD zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Borůvkovo-sójový nápoj (Blueberry Soybean Milk) je nový produkt, který kombinuje vysoce kvalitní nutriční vlastnosti borůvek a sóji. Hlavní složkou borůvkového sójového mléka jsou kanadské dovezené borůvky a sóji bez GMO z Manchurie, Ty jsou nejen bohaté na bílkoviny, lecitin, vápník, železo, vitamíny, ale také mají nízký obsah tuku a cholesterolu. Nápoj kombinuje prospěšné vlastnosti sójových bobů a borůvek, má jemnou chuť a silnou vůni, obsahuje mnoho živin, snadno se přenáší a je ideální volbou pro snídani i denní pití.

Sáček se snadno otevírá podél speciálně řezané linie. Borůvkovo-sójový nápoj se rychle rozpustí ve vodě, chutná skvěle a je jedním z nejdůležitějších moderních nápojů.

Složení: sójové mléko v prášku, borůvkový prášek, uhličitan vápenatý, vitamín E.

Nutriční informace:

• Z hlediska nutriční hodnoty dosahuje obsah bílkovin v sóji 40 %, jedná se o vysoce kvalitní rostlinný protein, který obsahuje aminokyseliny nezbytné pro lidské tělo, a obsah lysinu je vyšší než u obilnin. Sója je nejlepší volbou mezi ostatními druhy rostlinných potravin, protože obsahuje řadu živin a látek nezbytných pro lidské tělo. V posledních letech Amerika a Anglie opakovaně vydávaly prohlášení v oblasti zdravotnictví: denní příjem 6,25 gramů sojového proteinu může zabránit rozvoji kardiovaskulárních chorob. Proto lidé věnují stále více pozornosti zdravotním vlastnostem sójových bílkovin.

• Sójové mléko obsahuje převážně rostlinné tuky a nenasycené mastné kyseliny. Mléko obsahuje esenciální mastné kyseliny pro lidské tělo, má nízký obsah cholesterolu a může zabránit rozvoji aterosklerózy.

• Borůvky mají vysoký obsah pektinu, který může účinně snižovat hladinu cholesterolu, bránit rozvoji aterosklerózy a podporovat kardiovaskulární zdraví.

• Borůvkové antokyany zlepšují sítnici, zlepšují vidění a zabraňují únavě očí.

• Borůvky jsou bohaté na vitamín C, pomáhají fungování srdce, zabraňují rozvoji rakoviny a srdečních vad, brání stárnutí nervů, zvyšují mentální schopnosti a účinně bojují proti nachlazení, bolestem v krku a průjmům.

• Sušené sójové mléko je výsledkem jemného mletí, obsahuje sojové výlisky a kotyledony, obsah vlákniny je vyšší než v podobných produktech. Dietní vláknina uvolňuje střeva a normalizuje stolici, může zabránit rozvoji kolorektálního karcinomu.

• Sójové mléko obsahuje sójové oligosacharidy, které pozitivně ovlivňují proces reprodukce bifidobakterií a dalších prospěšných bakterií ve střevním traktu, uvolňují střeva a normalizují stolici a brání rozvoji kolorektálního karcinomu. Bifidobakterie a další prospěšné bakterie pomáhají posilovat lidský imunitní systém a zpomalují proces stárnutí v těle.

• Dále obsahuje sójové isoflavony, které jsou fytoestrogenem. Dlouhodobá konzumace sójových isoflavonů může zabránit rozvoji rakoviny prsu, rakoviny prostaty a osteoporózy, může oslabit nebo zabránit menopauzálnímu syndromu.

• Čínský státní ústav pro dietologii vyvinul denní dietní mapu s přídavkem potřebného množství uhličitanu vápenatého a fosforu, který podporuje růst a vývoj kostí, splňuje požadavky zdravé výživy a doplňuje potřebu vápníku v těle. Vitamin E může zabránit projevům různých negativních účinků a chorob způsobených nedostatkem tohoto vitaminu ve stravě.

Balení: 16 sáčků po 25g. Celkem 400g.

Použití: Zamíchejte 25 g prášku ve 150 ml vody.

Indikace: Doporučeno pro všechny, zejména pro ženy a starší osoby.

Upozornění:

• Nedoporučuje se používat na lačný žaludek.

• Nedoporučuje se konzumovat velké množství sójového mléka najednou, protože to může způsobit zažívací potíže, nadýmání, průjem a další nepohodlí. Nedoporučuje se používat u lidí, kteří trpí nachlazením žaludku, nevolností, říhání, nadýmání, průjem, noční pollakiurií, znečištěním a impotencí.

• Vaječné bílé se snadno kombinuje s trypsinem a sójovým mlékem a vytváří látku, kterou tělo neabsorbuje. Protein ztrácí svou nutriční hodnotu, sójové mléko s vejci by se nemělo konzumovat.

• Organická kyselina hnědého cukru se může kombinovat s proteiny sójového mléka a vytvářet tak denaturované sedimenty. Vyhněte se sójovému mléku s hnědým cukrem. To neplatí pro bílý cukr.

Parametry
Balení16 ks
Dávkování1 sáček (25 g) 1 denně
Hmotnost (g)400

Získejte na svůj nákup 20% slevu díky věrnostnímu klubu Green World. Registrace je nyní jen za 315 Kč a získáte díky ní zdarma dárky v hodnotě 699 Kč.

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz