Česká republikaSlovensko

GreenWorld Nátepníky s turmalínem - modré

GreenWorld Nátepníky s turmalínem - modré
 • GreenWorld Nátepníky s turmalínem - modré
 • Značka: Green World
 • Kód zboží: 2063
 • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  756 Kč
  (624,79 Kč bez DPH 21%)
  Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení na výdejní místa Balíkovny, PPL a DPD zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Zápěstí (carpus) je část horní končetiny mezi rukou a předloktím (mezi vřetenní a loketní kostí a kostrou dlaní - metakarpem), tvořená osmi kostmi. Karpální kosti jsou umístěny ve dvou řadách; kosti distální řady jsou propojeny s kostmi dlaně, kosti proximální s vřetenní kostí. Na rozdíl od ostatních struktur dlaně, nemá zápěstí vřetenní stavbu.

Zápěstí je vždy vystaveno těžké námaze, jak fyzické, tak i plastické (nošení těžkých předmětů, časté shýbání v oblasti zápěstí, otočné pohyby při různých typech práce, například,když se ručně šlehá smetana). Zápěstí vždy hrají prim v pracovní činnosti člověka, včetně domácích prací, a jsou nejzranitelnější. Řízení auta, počítačové aktivity, míčové hry, kliky, zednické a tesařské práce, montáž různých výrobků, velké objemy stříhání a šití oděvů a mnoho jiných druhů práce a zaměstnání často vyžadují flexibilní koordinaci zápěstí. Nesprávné rozložení síly může přivodit zranění zápěstí, počínaje lehkým stupněm poškození, vyvolávajícím záněty a bolesti, a konče závažnou mírou poškození - natažením vazů nebo zlomeninou, vznikem artritidy nebo artrózy.

Aby se zabránilo poškození zápěstí při silném zatížení, je nutný stálý trénink, stejně jako prevence, která je klíčem k ochraně zápěstí. Řádná prevence bude chránit před vznikem a rozvojem onemocnění zápěstí, artritidou a artrózou, výrazně snižuje riziko úrazů.

Turmalínové nátepníky jsou vyrobeny z látky, vytvořené pomocí speciální nanotechnologie. Její struktura obsahuje termocitlivé materiály (18 %), nanočástice turmalínových krystalů (8 %), uhlí z bambusu(10 %), čistý prášek germanium (5 %). Na vnitřní straně nátepníku jsou připevněny magnety.

Nátepníky jsou dobrým prostředkem ochrany kloubů zápěstí, a proto dnes získávají stále větší popularitu, stávají se nezbytným doplňkem pro řidiče, cukráře, sportovce, stavbaře, programátory, švadleny, umělce, tanečníky baletu a mnoho jiných skupin lidí.

Turmalín vyzařuje záporné ionty, které odstraňují patologický proces, stimulují buněčný metabolizmus, zvyšují vitalitu buněk, zklidňují nervový systém, odstraňují únavu a další poruchy, udržují zdravou pleť. Negativní ionty, které pronikají do těla, regulují úroveň pH krve tím, že nasycují krev zásaditými složkami. Záporné ionty mají sterilizující vliv, dezinfikují patogenní mikroflóru. Dlouhovlnné infračervené záření turmalínu pomáhá rozšířit kapiláry, stimuluje krevní oběh, aktivuje buňky, urychluje proces metabolismu.

Germanium je vystaveno aktivnímu chemickému procesu, jehož důsledkem je uvolňování konverzních elektronů se zářením o velmi malé vlnové délce. To zvyšuje biologické a terapeutické účinky: značně se zvyšuje lymfatická drenáž tkaní, zlepšuje se pružnost cév a cévní tonus, zvyšuje se rychlost průtoku krve, zvětšuje se průměr kapilár, což má vazodilatační účinek, zmírňující otoky a imunostimulační efekt.

Magnety napomáhají k obnovení magnetického pole člověka. Na tkáňové úrovni se efekt magnetického vlivu dosahuje díky zlepšení mikrocirkulace (průtoku krve v malých cévách) a zvýšenému permeabilitu membrány v zóně vlivu, zvýšené rychlosti biochemických reakcí a metabolických procesů. Magnetické vlny přispívají k regeneraci (obnově) poškozených tkání, včetně chrupavek, stimulaci neuromuskulárních procesů, snižují otoky, k pozitivnímu efektu při léčbě úrazů a dlouho se nehojících zlomenin.

Indikace k použití:

1. Zdraví lidé mohou používat nátepníky každodenně při vysoké zátěží na zápěstí, jak fyzické, tak i plastické, a také jako prevenci onemocnění zápěstí.

2. Účinky turmalínových nátepníků: podporují rychlou a efektivní obnovu tkání po těžkém zatížení, silném podchlazení rukou a zlomeninách v oblasti zápěstí.

3. Výrobek má pomocné léčivé účinky a oslabuje pocit bolesti v oblasti zápěstí, odstraňuje znecitlivění prstu, brání vysušení a popraskání kůže rukou, nepružnosti kloubů, křečím a symptomům revmatoidní artritidy prstů.

Začínejte používat nátepníky 20-30 minut jedenkrát denně. Po 10-12 dnech lze přejít ke 2 použitím denně, postupně se doba nošení zvyšuje na 1-2 hodiny 2-3 krát denně. Po 15-30 minutách (záleží to na lidské kůži) se objevuje pocit tepla a mírného pálení (při silnějším pálení je třeba nátepníky odstranit). Dlouhodobé používání nátepníků na zápěstí zlepšuje krevní oběh, aktivuje buňky tkání, urychluje látkovou výměnu a zlepšuje přísun živin ke kožním buňkám. Kromě toho přispívá k zachování tepla, odstraňuje vlhkosti a nepříjemný zápach.

Bezpečnostní opatření:

1. Turmalínoví nátepníky na zápěstí nelze používat při vysokých teplotách těla, náchylnosti ke krvácení, poruchách teplotní citlivosti, stejně jako při poškození integrity kůže.

2. Při poškození měkkých tkání zápěstí mohou být nátepníky použity nejdříve po uplynutí 24-48 hodin po zranění.

3. Turmalínové výrobky nesmí používat těhotné ženy a děti.

4. Nedoporučuje se nátepníky používat, nebo používat jen s opatrností, pacientům s kardiostimulátory a v případě individuální citlivosti organizmu na alergie.

Rovněž nelze používat turmalínové výrobky, máte-li různé zhoubné a nezhoubné novotvary.

Péče o výrobek: Doporučuje se pouze ruční praní v teplé vodě, jejíž teplota nesmí převyšovat 30° C. Používejte při tom pouze přírodní mycí prostředky. Nesmí se žehlit, sušit, bělit. Nepoužívejte chemické čištění. Sušení provádějte ve vzdálenosti od radiátorů topení, a ne na přímém slunci.

Avšak pro zvýšení účinku turmalínu je třeba každých 7-10 dní vystavit suché vnitřní části působení slunce nebo jiného zdroje tepla až na 2 hodiny.

Používejte nátepníky pro dlouhodobé uchování bezbolestné pohyblivosti svých zápěstí!

Parametry
Univerzální velikost✓ Ano
Počet bodů (PV)20
Materiálové složeníbavlna + turmalín
Materiálbavlna, turmalín

Získejte na svůj nákup 20% slevu díky věrnostnímu klubu Green World. Registrace je nyní jen za 315 Kč a získáte díky ní zdarma dárky v hodnotě 699 Kč.

Nový dotaz