Česká republikaSlovensko

Green World Výživný borůvkový prášek 300 g

Green World Výživný borůvkový prášek 300 g
 • Značka: Green World
 • Kód zboží: 0082
 • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  1 682 Kč
  (1 463 Kč bez DPH)
  Při platbě předem i na dobírku můžete mít poštovné zdarma.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.
 • Přidat do seznamu přání

Poštovné zdarma! Doručení na vybrané pošty (Balíkovny) zdarma!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Plody borůvky (hlavní složky komplexu) jsou bohaté na organické kyseliny, obsahují třísloviny a pektin, minerální soli, vitamíny. Borůvkám patří prvenství mezi ovocem a bobulemi z hlediska obsahu manganu. V lidové medicíně se borůvky odedávna široce používají.

Doporučení použití borůvkového prášku: při zhoršení zraku a dalších očních onemocněních; pro prevenci aterosklerózy a kardiovaskulárních onemocnění, k výživě srdečního svalu; při anémii; při různých onemocněních souvisejících s křehkostí kapilár a nepevnosti tkání; v období rekonvalescence po operaci; pro zvýšení obranyschopnosti organizmu, zejména v ekologicky citlivých obydlených oblastech; při chronické únavě, poruchách spánku, fyzickém a duševním vysílení, stresu, bolesti hlavy, cévních křečích, neurózách; při práci s počítači a jinými zdroji záření; po chemoterapii a radiační terapii; při nemocech zažívacího traktu (gastritida, enterokolitida); při chronické hepatitidě; při chronickém onemocnění ledvin; pro účely normalizace metabolismu, k vylučování toxinů; k normalizaci stolice; při nemocech ženské genitální oblasti, v přechodu; pro zvýšení potence, léčení mužské neplodnosti způsobené hormonálním deficitem; jako zpevňující a vitaminizující prostředek pro sportovce, osoby, které se zabývají těžkou duševní a fyzickou práci, jakož i pro starší lidi.

Složení: Borůvkový prášek, extrakty z borůvky, polypeptidy, rostlinný protein, lecitin, vláknina z ovoce a zeleniny, černé fazole, kyselina jablečná.

Dávkování: 1 - 2 krát denně 10 g (stolní lžíce) rozpustit v 40-60 ml ovocné šťávy nebo vody (až 40 ° C), můžete též použít mléko nebo tekuté kaše (rýže, krupička, pohanka).

Parametry
Balení300 g
Dávkování10 g 1-2x denně
Počet bodů45

Nový dotaz