Česká republikaSlovensko

Green World Turmalínové rukavice

Green World Turmalínové rukavice
 • Green World Turmalínové rukavice
 • Značka: Green World
 • Kód zboží: 2060
 • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  598 Kč
  (494,22 Kč bez DPH 21%)
  Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení do Balíkovny zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Magnetický vlákno - je to textilní materiál, který má hojivé účinky kvůli magnetickému záření. Látka je jemný na dotek, nedráždí pokožku, nepřitahuje kovové předměty, ale zároveň má magnetické vlastnosti stanovené VCR.

Tato měkká a pohodlná tkanina, má antibakteriální účinky a má dvojitý účinek na zdraví. Dlouhodobé nošení turmalínových rukavic zlepšuje periferní oběh vašich rukou, aktivuje tkáňové buňky, urychlují metabolismus a zlepšuje stav pokožky. Také rukavice uchovávají ruce v teple, mají protizánětlivý a analgetický účinek, odstraňuje vlhkost a odstranit nepříjemný zápach.

Indikace:

1. Zdravým lidem pro každodenní péči o vaše ruce.

2. Rukavice máji pomocné účinky a snižuje příznaky, jako je bolest v rukou, necitlivost v rukou, psoriáza, vysušení nebo popraskání kůže rukou, nepružné kloubů, křeče a příznaky revmatoidních onemocnění rukou.

3. Chrání ruce před UV zářením.

4. Urychluje hojení ran na rukou a kloubů bez jizev.

Působení turmalínových rukavic:

1. Magnetická terapie: vyplňuje deficit magnetických siločar, které vzniklych v důsledku vyčerpání magnetického pole Země, stejně jako překážky, které vytvářejí kabelové přechody a výškové budovy. Obnovuje průchodnosti meridiánů lidského těla, zmírňuje otoky a zmírňuje bolesti, rozptyluje krevní stáze a stimuluje krevní oběh. Magnetické siločáry jsou rovnoměrně působí na tělo, tím pádem utvářejí efektivní magnetické pole, které má mírný masážní účinek na akupunkturní body. Protínání těchto magnetických siločáru z magnetickými siločáry lidského těla vytváří mikroproud 0,06 mikroampérů, který aktivuje buňky, snižuje viskozitu krve a zvyšuje metabolismus.

2. Zářeni infračerveného spektra: absorbující teplo vznikající v lidském těle, rukavice generuji záření dalekého infračervené spektru 8-15 mikronů. To znamená, že vzniká vibrační tření mezi molekulami a atomy, v důsledků čeho se vytvoří teplo. Infračervené paprsky vyzařované dalekým spektrem podporuje relaxaci hladkého svalstva cév, dilataci cév, urychlují se krevní oběh, aktivuje buňky, zlepšuje se přísun kyslíku a živin, a taky se přispívá ke zlepšení metabolismu.

3. Antibakteriální funkce: Vzhledem k tomu, že tkáň vytváří infračervené spektrum záření, má nulovou vlhkost, se do značné míry omezuje růst bakterií, takže tkanina má vynikající antibakteriální účinky. Rukavice mají nejen antibakteriální účinek, ale také dobrou prodyšnost.

Péče o rukavice: Praní při teplotě nepřesahující 40 stupňů, použije jemně přání; Nežehlit; Nebělit; Nesušte na slunci a vysokou teplotou.

Materiál: 100% polypropylénové magnetické vlákno s účinkem magnetického záření a daleko-spektrálního infračerveného záření

Parametry
Počet bodů16
Materiál100% polypropylen

Získejte na svůj nákup 20% slevu díky věrnostnímu klubu Green World. Registrace je nyní jen za 315 Kč a získáte díky ní zdarma dárky v hodnotě 699 Kč.

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz