Česká republikaSlovensko

Green World Borůvkové bonbony dětské

Green World Borůvkové bonbony dětské
 • Značka: Green World
 • Kód zboží: 0144
 • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  449 Kč
  (390 Kč bez DPH)
  K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.
 • Přidat do seznamu přání

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Japonské výzkumy již potvrdily skutečnost, že borůvky jsou schopny zlepšovat zrak, stimulovat resyntézu rodopsinu, zlepšovat krevní oběh v očích a integritu kapilár v očích, snižovat počet skvrn v oblasti očnice a zpomalovat proces degenerace oční sítnice , celkově chránit zrak. Během 2. světové války používali angličtí piloti královské gardy borůvky před každým výletem na mimořádnou akci. Ve stejné době borůvky byly povinnou součástí snídaně a tato tradice se dochovala až do dnes.

V Americe a Japonsku jsou borůvky hlavní plodinou zdraví a krásy. Každodenní spotřeba určitého množství borůvek může zlepšit fyzické zdraví člověka a jeho imunitu. Kromě toho antokyany účinně odstraňují volné radikály, zabraňují vzniku rakoviny, alzheimerovy choroby, šedého zákalu a onemocnění srdce

Nevyvolává žádné kontraindikace pro děti a těhotné ženy.

Obsahuje velké množství zinku, vápníku, železa, vitamínů, má výživný a ozdravný účinek. Aktivuje mozkovou činnost, posiluje srdeční sval, působí jako prevence rakoviny a onemocnění srdce, rozšiřuje a zjemňuje cévy. Zabraňuje procesům stárnutí očí, zvyšuje odolnost vůči vnějším faktorům, je to přírodní kosmetická péče.

Složení: borůvkový prášek, laktóza, bílý granulovaný cukr.

Parametry
Počet bodů12

Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje léky předepsané lékařem.


Nový dotaz